Policajné správy

Policajné správy

Erb Poprad
Poprad 13.08.2012

NA ŠTYRI mesiace väzenia odsúdil minulý štvrtok popradský súd 44 ročného muža zo Spišskej Soboty pre prečin marenia úradného rozhodnutia. Počas stredy 8. augusta ho na osobnom vozidle Škoda Octávia na ceste I/18 pri cirkevnej škole v Poprade zastavila a kontrolovala policajná hliadka z dôvodu prekročenia najvyššej povolenej rýchlosti. Pri kontrole policajti zistili, že vodič má súdom uložený zákaz činnosti viesť všetky druhy motorových vozidiel na 20 mesiacov a trest odňatia slobody vo výmere 10 mesiacov s podmienečným odkladom na skúšobnú dobu 20 mesiacov. Policajti vodiča zadržali, obvinili z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia a hneď 9. augusta po odsúdení súdom mu bol nariadený výkon trestu s nástupom ihneď.

POLÍCIA PÁTRA. Polícia pátra po hľadanom Petrovi Uličnom, trvale bytom v Poprade, vysokom približne 175- 180 cm, zavalitej postavy. Je ostrihaný dohola a má hnedé oči. Okresný súd v Poprade na neho vydal príkaz na zatknutie pre prečin krádeže.

Polícia pátra aj po Pavlovi Ovčarikovi z Gánoviec, na ktorého vydal Okresný súd v Poprade príkaz na zatknutie pre prečin zanedbania povinnej výživy. Je vysoký 170 cm, strednej postavy, má krátke čierne vlasy a hnedé oči.

Akékoľvek poznatky o hľadaných môžu občania oznámiť osobne na oddelení pátrania Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Poprade, tel. číslo 0961 89 3370, prípadne na najbližší útvar PZ alebo na známe telefónne číslo 158.

Zdroj:Noviny Poprad