Kino Nicolaus

Kino
Mapa
Hodnotenie
V meste
5/10
0 hodnotení

Poloha a opis

Zatiaľ ešte premiérové kino Nicolaus v Liptovskom Mikuláši (odtiaľ jeho názov), je súčasťou budovy Posádkového klubu armády na Hollého ulici.

Je prevádzkované Domom kultúry, a ako jediné kino v meste poskytuje regulárnu kultúru v rozsahu minimálne dvoch predstavení denne. Skúšobná prevádzka v kine Nicolaus sa začala 20. decembra 1990, najskôr jedným predstavením denne, od nového roka 1991 na plný hrací profil.

Aj keď spočiatku - pod vplyvom konkurencie - nesmelo uvádzať atraktívne premiéry, veľmi rýchlo sa etablovalo v povedomí divákov a distribútorov. Svojou kapacitou 300 miest na sedenie a aktivitami kedysi plne uspokojovalo záujem verejnosti o kinematografické umenie.

Svojím moderným technickým vybavením aj architektúrou interiéru i exteriéru bývalo kino Nicolaus v časoch svojho vzniku reprezentatívnym zariadením svojho druhu v okresnom meste s viac ako 30 tisíc obyvateľmi a v jeho spádovej oblasti.


Výhodná poloha v centrálnej mestskej zóne ho ešte stále robí bezproblémovo dostupným nielen občanom mesta, ale pre blízkosť frekventovanej autobusovej zastávky aj obyvateľom prímestských oblastí. Motorizovaní návštevníci môžu využiť priľahlé parkovisko.
Celkové hodnotenie
5
Služby
5 Umiestnenie
5
Čistota
5 Personál
5
Cena/kvalita
5 Komfort
5
Vaše hodnotenia
Zobraziť trasu
Východzie miesto Názov ulice a číslo objektu Mesto/Obec alebo PSČ Vyhľadať trasu
Cieľové miesto Názov ulice a číslo objektu Mesto/Obec alebo PSČ Vyhľadať trasu
Vaše hodnotenie Pridávanie hodnotení je dočasne pozastavené...